Ankara Ticari İHA1 Pilotu Eğitimi 29 - 30 - 31 Ağustos 1 Eylül 2020

Genel Bilgiler ve Eğitim Programı
Yaygın olarak drone ehliyeti olarak da anılan SHGM Onaylı Ticari İHA Pilotu Eğitimlerimiz İHA0 ve İHA1 olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenmektedir.  İHA0 drone ehliyeti ile ağırlığı 4kg'a kadar olan cihazları, İHA1 drone ehliyeti ile 25 kg'a kadar olan cihazları kullanabilirsiniz.

İHA0 pilotluk eğitimi 2 gün / 12 saatte(her gün 09:30 - 16:30 saatleri arasında), İHA1 pilotluk eğitimi 4 gün / 36 saatte(her gün 09:30 - 19:30 saatleri arasında) tamamlanmaktadır. Dilerseniz öncelikle İHA0 drone ehliyetini alıp sonrasında ücret ve ders saati farkını tamamlayarak İHA1 drone ehliyetine yükseltebilirsiniz. Ya da İHA0 drone ehliyetini almadan direk İHA1 drone ehliyetine sahip olabilirsiniz.

SHGM Onaylı İHA0 - İHA1 Ticari İHA Pilotu Eğitimi, Drone Ehliyeti

Eğitim Sonunda Verilecek Belgeler
Eğitimin sonunda, SHGM'nin Yetkilendirilmiş İHA Eğitim Kuruluşları için yayınladığı 18.12.2017 tarihli duyurusunda(Duyuruyu görmek için tıklayın) yer alan formata uygun olarak düzenlenmiş drone ehliyetini sizlere teslim ediyoruz. Bunun yanında CV'nize ekleyebilmeniz ya da çerçeveletip asabilmeniz için drone ehliyetinin A4 boyutunda karton halini ve havalimanı çevresinde uçuş izni almanız gerektiğinde sistem tarafından istenilen R/T Telsizle Haberleşme Belgesi'ni yine bu eğitim sonunda sizlere teslim ediyoruz. Eğitim gününden en geç üç gün öncesine kadar kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimiz eğitimin son günü tüm belgelerini teslim alabilirler. Eğitim gününden bir gün öncesine kadar kayıt işlemleri devam etmektedir.

Eğitim Yeri
Eğitimimiz SAPMAZ AKADEMİ konumunda gerçekleşecektir. Yol tarifi almak ya da konum bilgisini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Devam Zorunluluğu
İHA0, İHA1 drone ehliyeti eğitimlerimizde SHGM'den alınan görüş neticesinde %100 devam zorunluluğu esastır. Tüm kursiyerlerimizden ders ders yoklama almaktayız.

Eğitim Ücretleri
İHA0 eğitim ücreti 500 TL, İHA1 eğitim ücreti 1000 TL'dir. Ücretlerimize KDV DAHİLDİR. Eğer eğitime iki kişi ve üzeri olarak katılıyorsanız ekstra indirim alabilmeniz için başvuru formunda yer alana "Arkadaşım/Arkadaşlarım ile beraber katılıyorum" seçeneğini mutlaka işaretleyiniz. Ödemelerinizi nakit olarak ya da peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit şeklinde yapabilirsiniz. Bu sayfanın altında yer alan "Bu Eğitim İçin Başvuru Yapmak İstiyorum" butonuna tıklayıp açılan formu doldurduktan sonra kaydınız bize ulaşacak ve onayladığımızda Hesap Numaraları ve Kredi Kartı Ödeme Linkleri size e-posta olarak gönderilecektir.

Başvuru İşlemi ve Gerekli Evraklar
Bu sayfanın altında yer alan "Bu Eğitim İçin Başvuru Yapmak İstiyorum" butonuna tıkladığınızda sizi üç aşamalı bir form karşılayacaktır. İlk aşamada Kişisel Bilgilerinizi(kimlik ve iletişim bilgisi) girmenizi istiyoruz. İkinci aşamada aşağıda yer alan belgeleri yüklemenizi istiyoruz;

  • Vesikalık Fotoğraf
  • Nüfus Cüzdanı Ön Yüzü

Son adım olan üçüncü adımda ise eğitim ve fatura bilgilerinizi girmenizi istiyoruz.

Başvurunuz bize ulaştıktan ve tarafımızca onayı yapıldıktan sonra sistem tarafından sizlere ödeme bilgilerinin(Hesap Numarası ve Kredi Kartı Ödeme Linkleri) yer aldığı bir e-posta gönderilecektir. Ödeme işlemini tamamladığınızda kesin kaydınızı tamamlamış olacaksınız.